Hedwig.CZ

Hedvika Poršová

karta Revolut

Pro cesty do zahraničí jsme se rozhodli pro používání primárně karty Revolut. Máme ji s manželem oba. Hlavním důvodem je výborný směnný kurz, který při cestách dokáže ušetřit.

Banky si účtují poplatky za zahraniční platby i převody peněz. Karta Revolut to nedělá a proto už na Revolut přešlo více než pět milionů lidí.

ZÍSKAT ZDARMA REVOLUT s bonusem 300,-Kč

Karta Revolut a její hlavní výhody

Správa vašich peněz

OTEVŘENÍ BĚŽNÉHO ÚČTU BĚHEM NĚKOLIKA MINUT
Na rozdíl od bank vám otevření účtu u nás zabere jenom pár minut, a protože nevěříme na pobočky, můžete si ho vytvořit přímo ze svého telefonu.
INTEGROVANÉ ROZPOČTOVÁNÍ
Ukážeme vám, kam přesně vaše peníze každý měsíc odcházejí, a dokonce vám umožníme nastavit měsíční rozpočty na věci, jako jsou restaurace nebo potraviny.
SPOŘENÍ DROBNÝCH
Zaokrouhlujte všechny platby kartou na nejbližší celé číslo a my vaše drobné schováme stranou, abychom vám pomohli spořit na vaše cíle.
OKAMŽITÁ UPOZORNĚNÍ NA VÝDAJE
Okamžitě po zaplacení vaší kartou vám pošleme oznámení, a to dokonce dříve, než se vytiskne účtenka.

Jednoduché cestování

NÁKUPY V ZAHRANIČÍ
Nevěříme na finanční hranice, takže je fér, že vám umožňujeme nakupovat v zahraničí ve více než 150 měnách a využít přitom mezibankovní měnový kurz s malým poplatkem 0,5 % za vše nad částku CZK 120,000 měsíčně. O víkendech a pro určité měny se může účtovat paušální přirážka.
VÝBĚRY PENĚZ V ZAHRANIČÍ
Přestože nás výběry z bankomatů stojí peníze, nabízíme vám mezinárodní výběry z bankomatů do CZK 4,500 měsíčně zdarma. Za vše nad částku CZK 4,500 se účtuje malý poplatek 2 % na pokrytí našich nákladů.
POJIŠTĚNÍ STISKNUTÍM TLAČÍTKA
Již od 1,00 GBP za den zajistíme celosvětovou ochranu vás i věcí, které máte rádi, ať už jde o vaše zdraví nebo telefon. Pojištění poskytuje Revolut Travel Ltd.

Snadno posílejte peníze

GLOBÁLNÍ PENĚŽNÍ PŘEVODY
Převádějte peníze do zahraničí ve 29 měnách a využijte přitom mezibankovní měnový kurz s malým poplatkem 0,5 % za vše nad částku CZK 120,000 měsíčně. O víkendech a pro určité měny se může účtovat paušální přirážka, to je fér.
POSÍLÁNÍ PENĚZ A ŽÁDOSTÍ O PENÍZE BĚHEM NĚKOLIKA SEKUND
Svým přátelům můžete okamžitě posílat peníze a žádosti o peníze stisknutím tlačítka a připojit jakoukoli poznámku, obrázek nebo třeba vtipnou animaci GIF.
NASTAVENÍ OPAKOVANÝCH PLATEB
Ať už platíte nájemné, nebo rozdělujete účet, během několika sekund si můžete nastavit opakovanou platbu a my zajistíme, aby vaše peníze dorazily včas.

ZÍSKAT ZDARMA REVOLUT
s bonusem 300,-Kč

Mimo Standard balíčku zdarma, lze využít i příplatkové programy, spravovat kryptoměnu či si zaplatit platební kartu z oceli 🙂

© 2024 Hedwig.CZ

Šablona od Hedvika Poršová