Shamballa


Dávám sám sobě povolení pro změnu!

shamballa

je multidimenzionální léčebný systém k aktivaci samoléčebných schopností člověka a duchovní zasvěcení

Působení energií je vnitřní zážitek každého člověka, zklidnění myšlenek, kdy mozek přestává hledat důvody a vysvětlení různých situací a člověk zažívá klid a harmonii, kterou si přenáší do svého života.
Shamballa je kombinací energií, které léčí díky poznání, že vše je propojeno se vším.energie
Shamballa léčí, pomáhá k uzdravení, čistí prostor, ochraňuje, umožňuje zájemci, aby byl teď a tady.
Shamballa působí na všechny typy nemocí – pokud se ale nemocný chce skutečně uzdravit. Shamballou můžeme léčit fyzické i psychické problémy – odbourává stres, zlepšuje kvalitu celého života = dodává mu nový smysl.

Působení energií je vnitřní zážitek každého člověka, zklidnění myšlenek, kdy mozek přestává hledat důvody a vysvětlení různých situací a člověk zažívá klid a harmonii, kterou si přenáší do svého života. Schopnost pracovat s duchovní energií je stará jako lidstvo samo. Bohužel jsme o tyto schopnosti materiálnem přicházeli, až téměř vymizely.

Dnes se může mnoho lidí naučit věci, které byly dříve dostupné jen několika jedincům. Stav vědomí, jehož dosažení dříve vyžadovalo roky trénování speciálních technik a meditace, je dnes přístupný mnoha lidem bez zvláštní přípravy. Shamballa je léčebný systém, který vám urychlí vaši duchovní cestu a vývoj. Napojením na energie Shambally pracujete s Nanebevzatými Mistry, duchovními bytostmi, léčivými energiemi a symboly.AT

Působení energie pomocí Shambally je vhodné i pro vaše mazlíčky…

Existují čtyři známé systémy Shamballa:

SHAMBALLA 352 (nejstarší stupeň s 352 symboly), channelovaný Dr. Johnem Armitagem (březen 1996) adotvořený při workshopu REIKI v Angoru 13.-14.6. 1996
SHAMBALLA 1024 (1024 symbolů) channelovaná v roce 2003 June Stephansen
SHAMBALLA 2002 channelovaná Mgr. Zbyňkem Kostrhunem roku 2006
SHAMBALLA 12D