Hedwig.CZ

Hedvika Poršová

Koně a psi – tejpování

Horse-homeMnoho profesionálních atletů po celém světě zažívá výhody pomocí kinezio tejpů pro urychlení hojení zranění a zvýšení výkonu. I v jezdeckém světě trenéři, veterináři a další odborníci začínají objevovat výhody použití kinezio tejpování u svých koní. Kinezio tape pomáhá rychlejšímu hojení, prevenci zranění a zvýšení výkonu. Kinezio tejpink tak zažívá stejně velký úspěch u koní, psů a dalších zvířat, stejně jako u lidí.

  • Equi-Tape podporuje a stabilizuje, snižuje zánět, zlepšuje funkci a umožňuje plný rozsah pohybu během cvičení a tréninku.
  • Equi-Tape může být užitečný i při snižování svalové křeče, zvyšení krevního oběhu a také může poskytnout podporu pro slabé nebo poškozené tkáně. Proto jej lze také použit na pomoc snižování zánětů oteklých kloubů a tkání.
  • Equi-Tape je bezpečný, pomáhá tělo koně léčit přirozeně.

bspPřekážkou pro aplikaci tejpovací pásky může být snad jen dlouhá srst nebo nespolupracující pacient. Kinezio tejpy není možné aplikovat na otevřené rány!

Kinezio tejp může pomoci posilovat ochablé svaly, regeneruje svaly poškozené a namožené, navíc zmenšuje otoky, urychluje hojení kloubních zranění, pomáhá při bolestech všech svalů, šlach, prodlužuje účinky masáží, stabilizuje uvolnění blokády, vyrovnává nesprávné držení těla.

Kinezio tejp lze s úspěchem použít i při podpůrné léčbě koní či psů, případně dalších zvířat.

© 2024 Hedwig.CZ

Šablona od Hedvika Poršová