Hedwig.CZ

Hedvika Poršová

Jak si zlevnit cestování?

Ne každý má k dispozici na cestování neomezené zdroje a tak se může hodit pár tipů, jak „uspořit libru“ a cestování si malinko zlevnit = ušetřit na nutných výdajích. Koukněte, jak to děláme my.

Zde pár typů, jak si lze cestu zlevnit:

 1. Karta Revolut
  v zahraničí pro platby používáme primárně kartu Revolut – více zde.
  Kartu lze bezplatně aktivovat a používat.
  Nyní lze získat kartu s kreditem 300,-Kč (akce časově omezena)
 2. Tipli
  je portál pro cashback – nejen, že se může nějaká korunka vrátit z nákupů vybavení a pod, ale s tipli spolupracuje např. i Booking.com (a nejen Booking) – přes který primárně vyhledáváme ubytování. Registrace a používání Tipli je zdarma. Tipli používáme pro jeho široké využití a příjemné používání díky pluginu do prohlížeče, který hlídá slevy za vás.
 3. AutoCare
  pojištění auta pro ČR i zahraničí. Nešetří přímo (i když samotná pojistka je také cenově příznivá), ale může ochránit před nechtěnými výdaji. Mají nejvyšší krytí na trhu (až do 75000,-Kč), což je výhodou zejména při cestách do vzdálených destinací. Osobně naštěstí zatím zkušenost nemáme (a snad ani nenastane), ale dali jsme mimo jiné i na doporučení kamarádky, která službu využila.
 4. Nocleh
  O přespávacích chatičkách ve skandinávii jste již asi slyšeli…. Na této stránce naleznete mapku podobných míst ve švédsku….

Další tipy jak na cestách trochu ušetřit chystáme 🙂

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Hedwig.CZ

Šablona od Hedvika Poršová